pomiauki kotki Holi
Kategorie: Wszystkie | Holimoże | Pomiauki
RSS
wtorek, 31 maja 2011

A ściślej Kocia Pogodynka to chyba zawód naszego kota. Jeśli w telewizji mówią rano, że na południu to na 100% dzisiaj ani deszczu, ani burzy, po prostu kryształ niebo, a kot każdą wolną chwilę w ciągu dnia przesypia i nic, ale to absolutnie nic nie jest w stanie Holisona wybudzić z tego spania, to jednak kot ma rację, a nie Pani/Pan Od Pogody.

środa, 25 maja 2011

Okazuje się, że to nie kot był niedopasowany do szelek, tylko szelki do kota. Zamiana na nowy model zaowocowała pełną współpracą - Holison przestał poruszać się jak w trybie "przewiń do tyłu", a nawet przestał w ogóle zauważać, że ma szelki. Do tego nowe szelki są w kolorze idealnie podkreślającym naturalny kolor holisoni, więc dodatkowo zapewniają pełnię doznań estetycznych.

środa, 18 maja 2011

Będąc pierwszy raz pod wpływem szelek podobno koty: a) kładą się jak nieżywe lub b) wpadają w stupor lub c) nie zwracają na nie uwagi. Holison jest kotem jedynym w swoim rodzaju. Bedąc pierwszy raz "pod wpływem", Holi zaczęła chodzić i skakać do tyłu. Zobaczymy jak będzie dalej...

wtorek, 17 maja 2011

Leżę, leżę, uwaliłam się jak zwierzę ... suchą karmą...

Holison leży

środa, 11 maja 2011

Holison jest kotem dobrze wychowanym /przynajmniej pod jednym względem/ - wystarczy, że sobie któreś z człowieków kichnie, a natychmiast z najdalszych zakamarków mieszkania słychać lekko piszczące, niezbyt głośne: "Mjejejemjeje" (chyba "Na zdrowie") wystarczy odpowiedzieć: "Dziękuję", a koteńka jeszcze odpowie cichutko: "Mje" (chyba "Proszę").