pomiauki kotki Holi
Kategorie: Wszystkie | Holimoże | Pomiauki
RSS
poniedziałek, 12 lipca 2010

Technik relaksacyjnych oczywiście. Jest gorąco, leniwie, Holison po orzeźwiającym wsadzeniu łebka pod wodę (stąd oryginalna fryzura) - ułożył się wygodnie, zgodnie z tytułem zamieszczonym pod kotem.

Pomoczona Holi się relaksuje na regale

piątek, 09 lipca 2010

Jak już wiadomo - Holi - jak każdy chyba kot - daje się wygenerować dowolnym pudełkiem (Patrz wpis: Dowolne pudełko...). W toku obserwacji zauważyliśmy jednak pewne dodatkowe prawidłowości dotyczące powyższego twierdzenia:

1. Nie jest istotny kształt pudełka, ani jego usytuowanie względem pionu i poziomu - kot i tak zrobi WSZYSTKO, żeby być w pudełku CAŁY (jedyny wyjątek może stanowić ogon):

Holi w pudełku na tort

 

2. Twierdzenie "Dowolne pudełko generuje kota" może wymagać przedefiniowania, gdyż zachodzą przesłanki pozwalające sformułować twierdzenie, że to nie tylko określony rodzaj opakowania generuje kota (pudełko) lecz zasada dotyczy generalnie opakowań wykonanych z określonego materiału, w tym przypadku - z papieru. Wobec powyższego można pokusić się o sformułowanie twierdzenia, że "Dowolne opakowanie z papieru generuje kota". Dowodem - w zestawieniu z poprzednimi fotografiami - może być poniższe zdjęcie:

Holi w papierowej torbie

Po zebraniu kolejnej porcji zdjęć i obserwacji, mamy nadzieję kontynuować relację z badań nad problemem generowania kota.

sobota, 03 lipca 2010

Dwóch facetów opowiada sobie kawał w pociągu.
- Dlaczego milicjanci nie jedzą ogórków kiszonych?
- Bo się im głowa nie mieści do słoika.
Na to przysłuchujący się mały chłopiec mówi:
- Mamusiu, a tatuś jest milicjantem, a je ogórki kiszone.
Na co mamusia - Je, ale z beczki.

Holi pije z kufla wodę - animacja

No cóż, wychodzi na to, że niedługo Holi będzie musiała pić wodę z beczki ;-)

czwartek, 01 lipca 2010

Holison, jak każdy kot, jest szybki niczym błyskawica, szybszy niż Tomy Lee Jones w Ściganym, szybszy niż własny cień...

Cień kota 1

... nawet gdy leży.

Cień leżącego kota