pomiauki kotki Holi
Kategorie: Wszystkie | Holimoże | Pomiauki
RSS

Holimoże

środa, 22 września 2010

... tak się przeciągać, taaak się przeciąąągać na rogu biurka, że tylko znienacka słychać gromkie ŁUBUDUUU... a kotek jak gdyby nigdy nic leży sobie niecały metr niżej, w pozie, w jakiej się prezentował przed przeciąganiem. Nawet nie była zdziwiona.

piątek, 28 maja 2010

...spędzić cały dzień na spaniu w pozycjach zasakakujących, w miejscach dowolnych, a potem - wypoczęta - w nocy zagrzewać personel do zabawy, stosując: lizanie powieki ("ooo! już prawie otwierasz oko"), rzucanie zabawki na twarz ("no co jest??? obudź się!"), włączanie intensywnego sygnału paszczowego, stojąc personelowi nad głową ("no mówię do ciebie!"). Odpowiedzi personelu nie nadają się do publikacji.

czwartek, 27 maja 2010

...wsadzić dupkę w klawiaturę, kontemplując monitor i doprowadzając do apopleksji personel, któremu nagle podczas pracy komputer zaczyna wariować i otwierać jakąś straszną ilość okienek.

sobota, 22 maja 2010

...włączyć motorek i wywalić się do głaskania w porze zwykłego funkcjonowania personelu, a nie o 5 rano. Personel docenił ten gest i odwdzięczył się rzetelnym wygłaskaniem Holisona.

wtorek, 27 kwietnia 2010

...puścić sobie wodę w wannie. Kotek domagał się kina, personel nie zareagował, to kotek obsłużył się sam. Woda zdradziecko napadła kotka, w związku z czym należało oddalić się na z góry upatrzoną pozycję. Z mokrym kuprem.

... obudzić o 3.10 domowników i domagać się wyczyszczenia kuwety, gdyż panienka jest estetka i lubi mieć CZYSTO, a tu przy wejściu, jakiś na pewno inny kot, bo jakże inaczej - zostawił COŚ, co nie dało się obejść, a Holison MUSIAŁ do kuwety i w ogóle dramat!